Mühendislik Fakültesi

Hacettepe Üniversitesi, Avrupa Komisyonunca verilen, mezunlarına ulusal ve uluslararası arenada istihdam edilebilme imkânı sağlayan “Diploma Eki Etiketi” ve “AKTS Etiketi” sahibidir. Üniversitelere Avrupa çapında tanınma, kabul görme ve üniversiteler arası hareketlilik imkanı sunan bu etiketlere sahip olan üniversite mezunlarının aldıkları eğitimin diğer ülke ve eğitim sistemlerinde tanıtılmasına yardımcı olmakta, aynı zamanda akademik derece düzeyi, içeriği ve mesleki yetkinlikler hakkında ayrıntılı bilgi vermektedir. Avrupa Komisyonunca verilen Diploma Eki, yükseköğretim diploması ile birlikte öğrencinin eğitim seviyesini gösteren prestijli belge niteliğine sahiptir.

Bölümlerimiz

Hocalarımız Canlı Yayında

Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Candan Gökçeoğlu ve Dekan Yardımcımız Prof. Dr. Semra İde canlı yayında sorularınızı yanıtladı.

Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Candan Gökçeoğlu ile Dekan Yardımcılarımız Prof. Dr. Semra İde ve Prof. Dr. Murat Köksal canlı yayında sorularınızı yanıtladı.

Mühendislik Fakültesi Resmi Sayfalarında daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Lütfen tıklayın.