2018 Tanıtım Günlerinin Ardından


Tanıtım Günlerinin Ardından Görüntüler...

2018 yılı Hacettepe Üniversitesi Tanıtım Günlerinden görüntüler izlemek için lütfen bağlantıya tıklayın.

Herkes Katılabilsin Diye

Hacettepe Üniversitesi 2018 Tanıtım Günleri, klasik tanıtım ve tercih günleri etkinliklerinden farklı tasarlandı. Adaylar, Ankara dışından da katılabilsin, aileleriyle birlikte gelip Hacettepe’yi görebilsinler diye hafta sonuna denk getirilip iki güne sığdırılan Tanıtım Günleri, Beytepe ve Sıhhiye Yerleşkesinde eş zamanlı planlandı.

Rektörle Buluşma Fırsatı

Adaylar, hayal ettikleri, istedikleri bölümleri, birinci ağızdan; dekandan, bölüm ya da anabilim dalı başkanından dinleme olanağı buldu. Adaylara, Hacettepe Üniversitesi Rektörü ile buluşma, dekanlara soru sorma, akademisyenlerle sohbet etme fırsatı yaratıldı.

Karış Karış Keşif

Adaylar, düzenlenen turlarla yerleşkeleri adım adım, karış karış keşfederken merak ettikleri bölümleri de fakülte ve bölüm turlarıyla tanıma fırsatı yakaladı. Hayallerindeki bölümler hakkında yetkili kişilerden bilgi edinip, sorularına karşılık bulan adaylar, Hacettepe’nin sunduğu yurtdışı olanakları, kariyer fırsatları hakkında da bilgilendi.

Hacettepe Misafirperverliği

Hacettepe, ziyaretçilerini, misafirperverliğine yakışır karşıladı ve ağırladı. Tanıtım günleri boyunca yerleşkeler arası düzenlenen ringlerle ücretsiz taşınan ziyaretçilere, iki gün boyunca öğle yemeği dâhil çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Onlarca Stant, Onlarca Görevli

Hacettepe Üniversitesi’ni anlatmak; sosyal, kültürel ve spor olanaklarından kütüphanelerine, sağlıktan yurt dışı fırsat ve olanaklarına uzanan geniş bir yelpazede Hacettepe’yi tanıtmak, Hacettepeli olma farkını anlatmak için Beytepe ve Sıhhiye Yerleşkelerinde 300’ü aşkın stant, fabrika gibi işledi. En üst yöneticisinden akademisyenine, çalışanından öğrencisine 800’ü aşkın kişi, tanıtımda görev yaptı.

Üniversitem Hacettepe...

Hacettepe Üniversitesi ülkemizin önde gelen üniversitelerden biri olarak bilim, teknoloji ve sanat alanlarında toplumsal kalkınmaya ve evrensel değerlere katkılarını sürdürüyor.

Bizi sosyal medyada takip edin:

Bilgi için: 0 (312) 305 10 80